Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

2009 ilk masaj ben rufet 3110
Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

2009 ilk masaj ben rufet 3110
Naz Elmas Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naz Elmas Fan Club

Moderatör Alımları Başlamıştır...Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

2009 ilk masaj ben rufet

YazarMesaj
naz
Yeni Üye
Yeni Üye

2009 ilk masaj ben rufet Empty
MesajKonu: 2009 ilk masaj ben rufet   2009 ilk masaj ben rufet Icon_minitimePerş. Ocak 01 2009, 18:25

sevgilim 2009 seni kutluyorum bu yili ellerimde senin resimlerin senin yureyin yureyimde askin askimla idi 2009 geldiyinde sana 2009 ugur getirsin sevdiyin her sey senin olsun beni de aklindan cikarma ben senin beyaz meleyinim sevgilim. seni canimdanda cok seviyorum sensiz bayram yok bana senin yaninda oldugum her gun her saniye banim icin bayram senin resilerinle nefes aldim 2009 geldiyinde hayatta kimseyi hic bir seyi istemiyorum sevmiyorum yalniz seni istiyorum sen benim NAZ ELMASimsin sen benim HAVINIMSIN sen benim hayatimsin seni seviyorum seviyorum seviyorum
seni aradim gecelerde seni yarattim hayalimde kimseler bana care degil benim carem sensin sensin sensin seni seviyorum canimi vermeye hazirim senin icin olmeye hazirim senin icin olmeye hazirim ama olmekde bana sensizliyi verecek mezarda sensiz uyumak istemiyorum tanri bana cenneti verse bile istemem cunki sensiz cennet cennet degil yalniz sensin benim cnnetim senin gozlerin her seyin benim askimi teskil ediyor seni kimselere bermeyeceyim senin annenide babanida seviyorum senin annen benim annem senin baban benim babam senin ablan benim ablam senin ailen benim ailem seni olene kadar seveceyim senden baskasini yemin ederimki sevmeyeceyim senden baskasiyla yemin ederim evlenmiyeceyim bir gun senin yanina geleceyim soyluyeceyim sana gordun kiseyle evlenmedim nasil demisler- yerine sevemem raziyim yapayalniz gecsin yillarim ama yerine sevemem seni her kesden her seyden cok seviyorum seni seviyorum seni seviyorum istanbul sensiz istanbul deyil yalniz sen varsin diye istanbuldur sana cenneti detismem inan benim cenetim sensin sensin sensin naz elmas naz elmas naz elmas seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum

2009 ilk masaj ben rufet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2009 ilk mesaj ben rufet
» seni seninle yasamak olsun daima. rufet
» seni bensizliyimebirakamam RUFET...
» nasilsin? 2009 How are you?
» seni nerede olsam da canindan cok seven rufet...