Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

2009 ilk mesaj ben rufet 3110
Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

2009 ilk mesaj ben rufet 3110
Naz Elmas Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naz Elmas Fan Club

Moderatör Alımları Başlamıştır...Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

2009 ilk mesaj ben rufet

YazarMesaj
naz
Yeni Üye
Yeni Üye

2009 ilk mesaj ben rufet Empty
MesajKonu: 2009 ilk mesaj ben rufet   2009 ilk mesaj ben rufet Icon_minitimePerş. Ocak 01 2009, 18:05

yeni yilda selamlar nasilsin ben yeni yili senin resimlerinle gecirdim kas yaninda ola bilseydim yaninda ola bilseydim sen nasil gecirdin? seno 2009 yilinda yurekten kutluyor ve 2009 sana istediyin her seyi her bir istediyin isteklerini yetirsin senin resimlerin ellerimdeydi 2009 tili girdiyinde ve 2009 yilinda ilk kes ben senin resimlerinle uyudum ve ilk kez ben senin resimlerin ellerimde agladim
simdi acele ediyorum 2009 ta ilk sana ben mesaj yazayim seni canimdan canimda canimdan cok seviyorum bu hayati senin resimlerinle yasiyorum seni her kesten her sedyen cok seviyorum sen benim havinimsin havin seni cok seviyorum her seyden vaz gectim gururumdan bile uzun zaman oldu ses cikmadi sende ya bir haber gonder yada yada seni seni kendi canimdan cok seviyorum sen benimsin naz elmasimsin seni seviyorum askimla sos ve yemin ediyorum senden baskasinin olmayacagim senden baskasini sevmayacayim senden baskasiyla evlenmeyeceyim talniz sen sen sen seni 2009 ta resimlerinle belkide senin yureyinin sicakligiyla seni kimselere birakmayacagim seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorumseni seviyorum seni seniyooooooooooooooooruuum seni yalniz seni seniiiiiiiiiiiiiiiiiiseni sen seviyorum seni seni seni seviyorum seniiii

2009 ilk mesaj ben rufet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2009 ilk masaj ben rufet
» Cep Telefonunuza Gelen En Son Mesaj?
» rufet elmas
» seni bensizliyimebirakamam RUFET...
» seni seviyorum her an rufet