Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

seni seninle yasamak olsun daima. rufet 3110
Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

seni seninle yasamak olsun daima. rufet 3110
Naz Elmas Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naz Elmas Fan Club

Moderatör Alımları Başlamıştır...Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

seni seninle yasamak olsun daima. rufet

YazarMesaj
naz
Yeni Üye
Yeni Üye

seni seninle yasamak olsun daima. rufet Empty
MesajKonu: seni seninle yasamak olsun daima. rufet   seni seninle yasamak olsun daima. rufet Icon_minitimeCuma Şub. 20 2009, 15:59

Yine benim sevgilim rufet seni canindan cok seveb sebsiz yasamak istemeyen rufetin senin
ben hayati sensiz yasamak istemiyorum seni seninle yasamak istiyorum vucudum senin yaninda olmasada hayalim aklim her seyim
bembeyaz yureyimle senin yanindayim her saniye hiss ettiyin yureyindeki sevinc benim sevgimin baslangicidir. seni cennettede seveceyim seni sensizliye hem de benliliyime birakacagim seni kimsenin aski onune birakmayacagim kimselerin sevgisine birakmayacagim sen kimi seversense sev ama ben yalniz bu dunyada seni tek seni seviyorum seni sevecegim senden asla kopmayacagim an zamanda senin yaninda olacagim sana yazdiklarimi unutma hic bir zaman seni simdi benden baskasi seviyorsa
seni biryerlere kadar sevecek bunu biliyorum ama be seni yaslandigindada oteki dunyadada yemin ederimki seni tek seni sevecegim bu sozle bos deyil yazdiklarimin anlami var kuvveti var sevgisi var. seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum yasen olrsun
gonlumde tek senvarsin tek sen olursun. 16 haziran dogum gunun yaklasiyor ben de 16 haziranda dogum gunumu geciriyorum ozaman 1 yili daha arkada koyacagiz seninle bir yerde seni simdiden tebrik ediyorum tanri beni cennetede seninle bir etsin

seni seninle yasamak olsun daima. rufet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» seni bensizliyimebirakamam RUFET...
» 2009 ilk masaj ben rufet
» seni nerede olsam da canindan cok seven rufet...
» seninleyim yinede seni seviyorum seni seviyoruuum.
» 16 Haziran dogum gunun kutlu olsun