Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

seni nerede olsam da canindan cok seven rufet... 3110
Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

seni nerede olsam da canindan cok seven rufet... 3110
Naz Elmas Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naz Elmas Fan Club

Moderatör Alımları Başlamıştır...Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

seni nerede olsam da canindan cok seven rufet...

YazarMesaj
naz
Yeni Üye
Yeni Üye

seni nerede olsam da canindan cok seven rufet... Empty
MesajKonu: seni nerede olsam da canindan cok seven rufet...   seni nerede olsam da canindan cok seven rufet... Icon_minitimeCuma Şub. 06 2009, 21:49

Selam sevgilim Naz Elmas yinede seninleyim sensiz dayanamiyorum sensiz yasayamiyorum cok sukurku tanrima ki senin resimlerin var bende yoksa yureyim patlardi simdide oteki dunyada seni bekliyor olacaktim. yine sen yine sen benim yureyimi aldin bak kucuk iken dusunerdim buyurken kimi sevecegim kime yureyimi verecegim kiminle tanrinin bana verdiyi aski yasayacagim ha kiminle soyle
ben hic bir zaman kiz aramadim kimlerinse arkasinca surunmedim kimlerise hayel etmedim hayalimdeki kiz tam olarak tanrimdan istedigim sevgilim birincisi asklar sehiri olan Istanbuldan olsun sari tabii sari saclari olsun her seyden once sevgini ustun tutsun ne sevgisine bagli bir insan ama tam senin gibi yani senden de dunyada tek o yuzden bu sensin seni kendi canimdan cok seviyorum seviyorum seviyorum ruyada hayatda kotu gunumde iyi gunumde azaplar cekdigimde aglayanda gulende yemek yiyerken semanin yizune bakarken ginesin ciktiginda gunesin battiginda pencereden bakarken Istanbulun rasimini cizerken senin resimlerine bakip seninle konusurken seni operken resimlerinde senin resimlerinle uyurken sana seni seviyorum sozcuklerini soyleyerken seni internetden izlerken seni ruyalarida korurken seni hayalimde gozumun onune getirerken senin sensizliyinle barismayarken
ve bir suru bir sey bunlari ederken hep seni seni sevdigimi bilmelisin seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum...
senin esas o cennet gulusun hep gul ben gulmesem de... SEVGILIM NAZELMAS=RUFET. I love you I love you I love you

seni nerede olsam da canindan cok seven rufet...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» seni bensizliyimebirakamam RUFET...
» 2009 ilk masaj ben rufet
» seni seninle yasamak olsun daima. rufet
» seninleyim yinede seni seviyorum seni seviyoruuum.
» 16 HAZIRAN SENI KUTLUYORUM