Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

Haber  Arşivi 3110
Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

Haber  Arşivi 3110
Naz Elmas Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naz Elmas Fan Club

Moderatör Alımları Başlamıştır...Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Haber Arşivi

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:48

Tuna Serim, öğrenciler tarafından seçilen tv'lerin iyilerini ve kötülerini açıkladı:[/b][/color]

Haber  Arşivi 25124319mn3

Halka ve Olaylara Tercüman Gazetesi televizyon eleştirmeni Tuna Serim, öğrenciler tarafından seçilen tv'lerin iyilerini ve kötülerini açıkladı:
Marmara Üniversitesi öğrencileri, bir araya gelip, kendi aralarında televizyona çıkan sanatçılar içinde en iyi ve kötüleri sınıflandırmaya sokmuşlar. Bu bir reyting listesi değil, sadece en iyilerin ve en kötülerin listesi. Cumartesi akşamı sonuçları e-postamda buldum.

En güzel TV oyuncusu: Naz Elmas (Haziran Gecesi)
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:49

Naz Elmas Makyaj Serisi Tanıttı

Biotherm, yeni makyaj serisinin tanitimi icin Haziran Gecesi dizisindeki Havin karakteri ile yildizi parlayan genc oyuncu Naz Elmas ile, bir yil suresince gecerli olacak bir anlasmasi yapti. Firma yetkilileri, "genc, dogal, trendy ve modern" olarak yorumladiklari marka konseptini Naz'in cok iyi yansitacagina inandiklari icin boyle bir secim yaptiklarini belirttiler

Maslak Boyner'de ilk acilisini gerceklestiren Naz Elmas, makyaj malzemelerini tanitirken hem makyaj inceliklerini gosterdi hem de hayranlariyla bulusarak imza dagitti. Nisan ayi icerisinde degisik satis noktalarinda gerceklestirilecek aktivitelerde Naz Elmas, urunleri tanitmaya ve hayranlariyla bulusmaya devam edecek.

Naz Elmas'ın tanıttığı Nisan ayindan itibaren belirli magaza ve parfumerilerde bulabileceginiz Biotherm Skin Loving Colors Makyaj Urunlerinin tanitimini yapan genc oyuncu; yogun gecen dizi cekimlerinde yapilan makyaj yuzunden cilt bakimina onem verdigini, ancak Biotherm gibi makyaj yaparken ayni zamanda cilde bakim yapan urunler kullandiginda cildin su anki duru ve dogal yapisini koruyabilecegini soyledi. Naz Elmas'da bu ürünlerin tanıtımında yer aldı. [/b]
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:49

Atasay altınının yeni yüzü

Haziran Gecesi adlı dizide, Özcan Deniz'in Baran rolünde
kavuşamadığı aşkı Havin'i canlandıran Naz Elmas, Atasay'ın yeni yüzü oldu. Atasay'ın sponsorluğunu üstlendiği Haziran Gecesi adlı televizyon dizisinde yıldızı parlayan Naz Elmas, firmanın reklam filminde de oynuyor. Her hafta dizi başlamadan hemen önce, yayına giren reklam filminde Naz Elmas'ın sergilediği "Bahar Çiçekleri" adlı set; kolye ve yüzük olmak üzere iki parçadan oluşuyor. Set, Atasay mağazalarında 1 milyar 975 milyon liradan satışa sunuluyor.
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:50

Estetikli diyen eski fotoğrafıma baksın

'Haziran Gecesi'nde yıldızı parlayan Naz Elmas, hayatının tümüyle 'Havin'le dolu olduğunu söyledi. Ne fiziği ne de aşk hayatıyla anılmak istemeyen 22 yaşındaki oyuncu estetik dedikodularını da anlamıyor: İnanmayan çocukluk fotoğrafıma baksın. Bebekken de dudaklarım kalınmış....

Naz Elmas... Henüz 22 yaşında... Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü son sınıf öğrencisi. Yıldızı her geçen gün yükseliyor. Özcan Deniz'le rol aldığı 'Haziran Gecesi' dizisinde Havin karakterini canlandıran Naz Elmas, başarılı performansıyla göz dolduruyor. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Naz Elmas'ın en büyük sıkıntısı ise hakkında çıkan asılsız dedikodular: "Yemediğim yemeğin faturasını ödemek istemiyorum..."

* Bir ankette televizyonun en güzel yüzlü kızı seçildiniz. Bu konuda birinciliği hak ettiğinizi düşünüyor musunuz?
Ben böyle konularda çok mütevazıyım. Ama kendimle çok barışığımdır. 'En'ler beni hep korkutur
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:50

Nazın yüzü gülüyor

Naz Elmas'ın mutluluguna diyecek yok. Metin Serezli ve Gencay Gurun'le birlikte bir oyunda rol alacagıni soyleyen Naz, "Her zaman ornek aldigim Gencay Gurun, teklifi yaptigında inanil- maz heyecan duydum. Metin Serezli gibi bir usta ile rol alma firsati da cok cazip" dedi
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty

bir yazardan naz hakkında yorumLar

Aha, buraya yazıyorum; Naz Elmas çok iyi yerlere gelecek ve kalıcı olacak. Nurgul Yeşilçay gibi de kendini harcamayacak!
Pazartesi akşamları hiçbir yere gitmiyorum, tüm randevularımı iptal ediyorum. Bunun birkaç sebebi var. Haftabaşı yorgunluğu, Pazertesi sendrumu, Bir İstanbul Masalı ve Haziran Geccesi ve de Havin..

Haziran Geccesi tümüyle güzel ve toplumun içindeki bir konuyu işlesede, Havin’i canlandıran Naz Elmas’ın gerçek gibi oynaması beni çok etkiliyor. Birde sürekli ağlaması, hep ağlaması içimi paralıyor. İçimden, “Bu kız ne zaman gülecek. Dizi bitti ama hiç mutlu olamadı, sürekli ağlıyor” diyorum. Birde Havin’e kızıyorum. Özcan Deniz’in arkadaşıyla takılıp çocuğu niye deli ediyor? Sinir olmuştum.

O gece Margaux restoranda uzaktan fark ettiğimde “Bu Havin mi?” dedim kendi kendime. Gülüyor ve dans ediyor, etrafına neşe saçıyordu. Ama görmeniz lazım, ufacık-tefecik bir kız.. Mini minnacık bir şey ama sürekli gülüyordu.

İşte fırsat deyip, yanına gittim ve direkt, "Sana çok gıcık oluyorum" dedim. Tıpkı dizideki gibi minicik çocuksu yüzü kızardı, zeytin gözleri açıldı, yanakları kızardı, dudakları aralandı ve "Ama Kenan Bey, ben ne yaptım ki?" dedi..

Ben rolüme devam ettim ve hiç ciddiyetimi bozmadım. Naz Elmas şaşırmıştı. Sonra şaka yaptığımı anlayınca gülmeye başladı. “Sana gülmek çok yakışıyor, hep böyle gül olur mu?” dedim.

“Dizide o kadar çok ağlıyorum ki Kenan Bey, dizi aralarında bile gözyaşlarım durmuyor. Dizi arkadaşlarım bana çok şaşırıyor. Bu kadar güzel ve sürekli ağlayabilmeyi nasıl başardığımı soruyorlar. Ne bileyim, ağlıyorum işte” dedi ama bu kez gülüyordu.

Tatlı kız.. Enerjisi olan bir kız.. Akıllı kız.. Bu işi temelden öğrenmek ve tiyatro eğitimine devam etmek istiyor. İstemediği tek şey reklam filmi. Asla reklam filmi çevirmek istemiyor. Naz Elmas’a, Fashion TV’de özel bir proje önerdim. Çok hoşuna gitti.

Margaux’daki partide karşımda Havin’i görünce benimde hoşuma gitti. Diğer bir köşede ise Kurtlar Vadisi’nin Testere Necmi’si vardı. Kendisiyle merhabalaştık. Diziler hayatımıza öyle işlemiş ki gerçekten karşımıza çıktıklarında bile dizi isim ve karakterleriyle yaşıyoruz onları..

Havin’le dans ederken, biran Baran’ın (Özcan Deniz) kapıdan gireceğini ve tartışacağımızı düşündüm. Testere Necmi’yi karşımda görünce Polat Alemdar’ı aradı gözlerim. Derhal dizi hayatından uzaklaşıp Naz Elmas’la dans etmeye devam ettim. Bu kıza dikkat edin.. Hemde çok dikkat edin.. Aha, buraya yazıyorum; Naz Elmas çok iyi yerlere gelecek ve kalıcı olacak. Nurgul Yeşilçay gibi de kendini harcamayacak!

Kenan Erçetingöz
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty

Bu aşkta pes ederdim

Haziran Gecesi’nin hüzünlü kızı Havin yani Naz Elmas, dizideki aşkı ve aşka bakış açısını Tempo Dergisi’ne anlattı. Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Haziran Gecesi’nin mutsuz, hüzünlü, hırçın kızı Naz Elmas, bu hafta Tempo Dergisi’ne konuştu.
Dizideki imkansız aşkını ve gerçek hayatta aşka bakış açısını tüm samimiyetiyle anlatan Naz Elmas, ‘Eğer aşk teslimiyetse hem teslim olacaksın hem de teslim alacaksın. Ancak önemli olan devam ettirebilmektir. Fakat Baran ile Havin’in aşkı öyle sıradan hafife alınacak bir aşk değil. Gerçek hayatta benim ya da başkalarının karşısına böyle bir aşk çıksa, pes ederdik’ dedi. Havin ve Baran gibi birbirlerini böyle seven insanların olduğunun da altını çizen Naz Elmas konuşmasını şöyle sürdürdü: ‘Ancak sayıları çok az. Çünkü teknolojik çağ, bu aşkların azalmasına neden oldu. Birbirimizin sesini duymak yerine mesajlaşıyoruz. Kavgalarımızı telefonda yapıyoruz, birbirimizi sevdiğimizi telefonda söylüyoruz. O yüzden eski aşklar daha sıcak ve daha gerçekçi geliyor bize..
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:51

Naz Elmas'a Benzerliği İle Dikkatleri Üzerine Çeken 2003 İsveç 2. Güzeli Jenıffer Sunberg, Kısa Sürede Reklamcıların Gözdesi Oldu...

HAZİRAN Gecesi'nde Havin karakterini canlandıran Naz Elmas'a benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken 2003 İsveç 2. Güzeli Jeniffer Sunberg, kısa sürede reklamcıların ve firmaların aradığı isim olduğunu belirtti. Jennifer 'Yapım şirketinin Naz Elmas'a reklamlar ve çekimler için izin vermemesi, benim işime yaradı. Yapım şirketinden geri dönen tüm teklifler bana geliyor teklif üzerine teklif alıyorum. Bu benzerliğin kendisine maddi olarak çok fazla getirisi oldu' diye konuştu.
Kaynak: Gecce
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:51

Ödül almayanlar gelmedi tören gecesi sönük geçti

ÖNER ÖNGÜN // 16 Nisan 2007

26. Uluslararası İstanbul Film Festivali'nin kapanış galası ve ödül töreni sönük geçti. Gecede ödül alacakların önceden bildirilmesi nedeniyle ödül alamayacağını bilen birçok oyuncu ve yönetmen geceye gelmedi..

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 26. Uluslararası İstanbul Film Festivali'nin kapanış galası ve ödül töreni önceki akşam Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşti. Sunuculuğunu Özge Özberk ve Halit Ergenç'in yaptığı gecede, 'konuk krizi' yaşandı. Geceye davet edilen isimlerden sayıca çok azının katılması ve salonun büyük bir kısmının boş olması gözlerden kaçmadı.

HABERİM BİLE OLMADI!
Birçok sanatçı ve yönetmenin, ödül alacak isimlerin önceden belli olduğu ve kendilerinin de ödül almayacağını bildikleri için geceye katılmadığı öğrenildi. Bu isimler arasında Festival Filmleri Yarışması'na 'Küçük Kıyamet' ve 'Eve Dönüş' filmleriyle katılan yönetmenlerden Hayri Aslan, Ömer Uğur ve Taylan Biraderler yer aldı. 'Eve Dönüş'ün başrol oyuncularından Memet Ali Alabora, 'Küçük Kıyamet'in başrol oyuncuları Başak Köklükaya ve Cansel Elçin'in geceye bu nedenle gelmediğinden haberi olmadığını söyleyerek şöyle konuştu: "Ben de o ekiptendim ama benim cep telefonum olmadığı için bana ulaşamamışlardır. O yüzden geceye katıldım."

'İYİ ALMAN' İLE KAPANDI
Festivalin kapanış gecesine katılan diğer sanatçılar arasında Fatma Girik, Özgü Namal, Oktay Kaynarca, Hale Soygazi, Bergüzar Korel, Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan, Haldun Dormen ve Naz Elmas vardı. Konuklar, ödül töreninin ardından Steven Soderberg'in yönettiği ve başrollerini George Clooney, Cate Blanchett ve Tobey Maguire'nin paylaştığı 'İyi Alman' adlı filmi izledi.
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:52

Burhan'ın Bonus'u!

Bonusu Deniz Kızı Naz!
Son günlerde herkes bu ikiliyi konuşuyor! Daha önce Kadir İnanır, İbrahim Kutluay ve Deniz Akkaya gibi ünlülere 'Bonus' peruğu giydiren Garanti Bankası'nın son reklam yıldızı 'Avrupa Yakası'nın Burhan Altıntop'u' Engin Günaydın! Bir kilo hamsi alınca bonus olarak deniz kızı kazanan son günlerin popüler oyuncusu Günaydın'ın rol arkadaşı ise güzel oyuncu Naz Elmas.
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:52

Hokkabaz'ın gala gecesine yıldız yağdı

Galanın davetlileri arasında yer alan ünlü isimlerden bazıları şunlar: Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Şefika Ünal, Ömer Faruk Sorak ve eşi İpek Hatipoğlu, Sinan Çetin, Biricik Suden, Azra Akın, Perihan Savaş ve oğlu Savaş, Emel Sayın, Ayşegül Aldinç, Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin, Demet Akbağ, Hüsnü Şenlendirici, Naz Elmas, Oktay Kaynarca, Yaşar, Erdal Özyağcılar, Ebru Akel ve Pınar Altuğ.
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty

Elbisesi Siren Ertan'dan [/color]

'Haziran Gecesi' adlı dizideki rol arkadaşlarıyla birlikte eğlenen Naz Elmas'ın, gece boyunca bir hayli neşeli olduğu gözlendi.Genç oyuncu, gecede giydiği kıyafeti hazırlayan Siren Ertan'a da övgüler yağdırdı.[/b]

Haber  Arşivi 7450ED693FEAFD438317A11Eb
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:53

Yıldızlar Sınıfı'na yıldızlı pekiyi

Kanal D Pazar akşamı son derece faydalı bir organizasyonun altına imza attı. Yüz binlerce çocuğa eğitim olanağı sağlayan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın düzenlediği "Yıldızlar Sınıfı 3"te aynı stüdyoyu paylaşan "Zaga" ve "Beyaz Şov" ünlü isimleri ağırlarken SMS ve reklam gelirleri TEGV'ye bırakıldı. Beyazıt Öztürk ve Okan Bayülgen'in konukları arasında Betül Şahin, Burcu Kara, Dolunay Soysert, Ebru Cündübeyoğlu, Emrah, Emre Altuğ, Erdil Yaşaroğlu, Levent Yüksel, Meltem Cumbul, Mor ve Ötesi, Naz Elmas, Nebahat Çehre, Nükhet Duru, Özcan Deniz, Pınar Altuğ, Seda Sayan, Seferad, Sunay Akın, Şener Şen, Timuçin Esen, Ümit Özat, Bülent Korkmaz, Mehmet Özdilek gibi ünlü isimler vardı. Tüm katılımcıları takdir ettim.
Yüksel Aytuğ
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:53

Değerbilir Sokak şöhrete doymuyor [/color]

Erenköy'deki Değerbilir Sokak'ta yetişen çocukların üzerine şöhret tozu serpilmiş gibi... Gülben Ergen'den Sibel Egemen'e birçok ismin çocukluğunun geçtiği bu sokakta, halen konservatuar eğitimine devam eden genç yetenekler de var. Bu gidişle onlar da geleceğin şöhretleri arasına girecekler.

Erenköy'de öyle bir sokak var ki, sanki küçükken burada oyun oynayan çocukların üzerine şöhret tozları bulaşıyor. Bağdat Caddesi'nin Erenköy kısmındaki Değerbilir Sokak, adını birçok ünlünün doğup büyüdüğü yer olarak duyurdu. Gülben Ergen, Aşkın Nur Yengi, Açelya Elmas ile kardeşi Naz Elmas, Sibel Egemen ve senarist-mizahçı Murat Kürüz de bu ünlülerden bazıları. Gülben Ergen'in çocukluğu bu sokakta geçmiş, Aşkın Nur Yengi'nin ailesi ise sanatçı bir yaşındayken buraya taşınmış. Şarkıcı Sibel Egemen de, uzun yıllar Değerbilir Sokak'ta yaşayanlardan... Aşkın Nur Yengi'nin 10 sene oturduğu daireye, onlar taşındıktan sonra Açelya ve Naz Elmas'ın ailesi yerleşmiş. Ardından baba Talat Elmas'ın iki kızı da oyuncu olmuş. Değerbilir Sokak'ta, halen 15'ten fazla konservatuvar mezunu ya da halen eğitimine devam eden genç yaşıyor. Onlar da, bu sokağın yeni ünlü adayları olarak tanınıyor. [/b]
bu da haberin fotocuğu..
Haber  Arşivi 2275F981DF7831468577A236b
DijLe
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DijLe

Kadın
Ruh Hali : Haber  Arşivi Deli10
Tuttuğu Takım : Haber  Arşivi Scc56v

Haber  Arşivi Empty

cok sagol canisi
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:54

Kötü oyuncu yoktur kötü yönetmen vardır
Haziran Gecesi`nin yönetmeni Andaç Haznedaroğlu ile yaptığım keyifli röportaj dün pazar ilavemizde yayınlandı. Sayfaya sığmayanları bugüne taşıdım. Andaç kendi hayatı ve yapmak istediklerini anlatırken, ...

Haziran Gecesi `nin yönetmeni Andaç Haznedaroğlu ile yaptığım keyifli röportaj dün pazar ilavemizde yayınlandı. Sayfaya sığmayanları bugüne taşıdım. Andaç kendi hayatı ve yapmak istediklerini anlatırken, acaba ödül almak gibi bir saplantısı var mı diye sordum, ben yönetmen olsam illa isterdim ödül almak. Andaç hiç düşünmeden cevap verdi, `İyi bir hikayenin peşine düşersem ödül de gelir zaten. Önemli olan benim beğendiğim işi yapabilmem.` Sonra bana zamanla daha sakin bir insan ve yönetmen olduğunu söyledi, bir zamanlar asistanlık yaparken ne kadar ağladığını, şimdi kendi asistanlarına aynı acıyı yaşatmamaya çalıştığını anlattı. Yönetmenlik yaparken nasıl bir yöntem izlediğini soruyorum, `Oyuncuya kendimi çok anlatırım. En büyük sırrım bu, kendi duygularımda samimi oluyorum ve oyuncuyu çözüyorum. Samimi ve içten olursanız karşılığında duyguyu alıyorsunuz ` diye yanıtlıyor. Ona göre yönetmenlikte en önemli şey duygu derinliği: `Bunu büyüdükçe çok iyi anladım. Aşkı 18 gibi yaşamıyorsunuz; kanırtarak yaşıyorsunuz aşkı`. Hemen atılıyorum `Peki sen çok sağlam aşklar yaşadığın için mi, aşk sahnelerini bu kadar dokunaklı çektin?` `Evet doğru, yaşadık zamanında bir şeyler` diyor ve yine ciddi yönetmen edasıyla devam ediyor: `Yaşamazsan anlatamazsın ki başka türlü. Bir sahnede Özcan ve Naz `a kendi hayatımdan bir şeyler anlattım. Zor sahneydi, onların da bana açılmalarını sağladım. Ondan sonra ben monitörün başına geçtim ve çok iyi oynadılar. Beni kandırmazlar kolay kolay.`
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:54

Yılın en iyi dizisi Haziran Gecesi

11/05/2005 18:16
İstanbul Üniversitesi İktisat Kulübü tarafından yılın en iyileri ödül töreninde Haziran Gecesi dizisi yılın en iyi dizisi ödülünü aldı.

İÜ İktisat Fakültesi'nde İktisat Klubü tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ödül töreninde Haziran Gecesi oyuncuları yılın en iyileri ödüllerini aldı.
Ödül töreninde yılın en iyi dizisi Haziran Gecesi, yılın en iyi yapımcı firması Gold Filmcilik, yılın prodüktörü Timur Savcı, yılın senaristi Mahinur Ergun, yılın cast ajansı Mayadroom, yılın en iyi erkek oyuncusu Özcan Deniz, yılın en iyi bayan oyuncusu Naz Elmas seçildi.İktisat Kulübü tarafından Haziran Gecesi dizisi ekibinden Nebahat Çehre, Burcu Kara, Esra Songün, Cenk Ertan, Ayla İncekol ve Mevlüt Dede'ye onur ödülü İÜ öğretim üyesi Prof. Dr. Targan Ünal tarafından verildi.
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty

Haber  Arşivi Sinemaapk5
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:55

İsminin hakkını veriyor

Naz Elmas, "İnsan adıyla yaşar" sözünün en iyi kanıtlarından! Kendisine teklif edilen bütün dizi projelerini geri çeviren Naz'ın şikayeti rol arkadaşını beğenmemesiymiş. "Çok ünlü biriyle rol almam gerekir" diyen Naz, yapımcılardan yüklü bir ücret de istiyor.

09/09/2007
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:55

Son olarak Candan Öte dizisinde rol alan Naz Elmas, bu yayın dönemi için Avşar Film'le el sıkışmıştı.Ancak Elmas'ın başrol oynayacağı dizinin senaryosu beklenen şekilde çıkmayınca çöpe gitti.Elmas da,gelen dizi film tekliflerini değerlendirmeye aldığını belirterek,"Şu anda görüşmelerini yaptığımız bir kaç güzel proje var.Onlardan birine karar vereceğim." dedi.

milliyet/ milliyet televizyon
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty

Türkiye sinemasını ve sanatçılarını 44 yıldır destekleyen, nitelikli yapımların üretilmesi için önemli bir motivasyon yaratan Antalya Altın Portakal Film Festivali'ne bu yıl katılacak olan Türkiyeli sanatçılar şöyle: Barbaros Erköse, Bergüzar Korel, Burhan Öcal, Cansel Elçin, Cansu Dere, Cem Özer, Cem Yılmaz, Ceyda Düvenci, Demet Akbağ, Demet Evgar, Derya Alabora, Ebru Ceylan, Erkan Oğur, Ezel Akay, Fadik Sevin Atasoy, Genco Erkal, Güven Kıraç, Handan İpekçi, Halil Ergün, Halit Ergenç, Hülya Koçyiğit, İlhan Erşahin, Kenan Işık, Kıvanç Tatlıtuğ, Lale Mansur, Levent Üzümcü, Meltem Cumbul, Naz Elmas, Nejat İşler, Özge Özberk, Özgü Namal, Pelin Batu, Reis Çelik, Saadet Işıl Aksoy, Sedef Avcı, Selda Alkor, Semih Kap-lanoğlu, Seray Sever, Serra Yılmaz, Sezen Aksu, Tamer Karadağlı, Tardu Flordun, Uğur Polat, Yavuz Turgul, Yılmaz Erdoğan, Zeki Demirkubuz ve Zuhal Olcay.
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:56

Sharon Stone, Sarah Jessica Parker, Linda Evangelista, Elle Mc Phearson ve Cameron Diaz gibi starların favori makyaj markası MAC, 44. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin de makyaj sponsoru oldu. Bu yıl festivale katılacak olan Ceyda Düvenci, Meltem Cumbul, Özgü Namal, Demet Akbağ, Demet Evgar, Azra Akın, Nurgül Yeşilçay ve Naz Elmas gibi ünlü oyuncuların makyajı MAC uzmanları yapacak. Ödül gecesine katılacak sanatçıların makyajı da aynı firma tarafından gerçekleştirilecek.

Kaynak: Sabah / Günaydın
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:56

Reklam filmleri ve dizilerle yıldızı 2007 yılında da parlayan genç oyuncu Naz Elmas[/b] verdiği bir röportajda ilginç bir benzetmede bulundu. Starlıktan bahseden Elmas, "Starlık doğuştan gelen bir şeydir. Doğuştan olan bir şeymiş gibi geliyor bana. Diyelim ki Brigitte Bardot. Ben onun star yaratıldığına inanıyorum. Yani öyle yaratıldıysanız buna karışı koyamazsınız. Kendi adıma ben de tıpkı Brigitte Bardot gibi yıldızımın parladığı işler yapmayı çok isterim" diye konuştu.

Kaynak:Akşam/Siesta
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:57

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu. Gora filminde erotik film yapımcısının sekreteri rolüyle sinemaya adım attı. Naz Elmas `Onlarca kitap okuyorum, İngilizce `mi geliştirmeye çalışıyorum ve sürekli gerçek hayatı izliyorum. Ben bir yaşam koleksiyoneriyim.` diyor.
İLAYDA
Yeni Üye
Yeni Üye
İLAYDA

Haber  Arşivi Empty
MesajKonu: Geri: Haber Arşivi   Haber  Arşivi Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 19:58

Ceyhun Yılmaz, sırılsıklam aşık olduğu Naz Elmas'ı programına davet ettirdi. Naz, kendisini arayan ünlü şovmenin asistanına telefonda küfürler yağdırdı. Bu tavrına kızan Ceyhun, Naz'ı defterden sildi.

Ceyhun, programına davet ettiği Naz'ın, ağıza alınmayacak sözler söylemesiyle şok oldu....

Dizi oyunculuğu, televizyon ve radyo programcılığı... Başarılı şovmen Ceyhun Yılmaz'ın şimdiye kadar iş hayatında yüzü hep güldü. Ancak özel hayata gelince işte orada biraz durmak lazım.

"ELMASIM" DİYORDU
Bir süre önce gönlünü Naz Elmas'a kaptıran Ceyhun, yaşadığı son olaydan sonra tutulduğuna, tutulacağına bin pişman oldu. Naz'ın güzelliğinden çok etkilenen şovmen, o dönem güzel oyuncuya methiyeler bile yazdı. Her akşam radyo programında Naz'a şarkılar gönderip, "Nazım", "Elmasım" diyordu da başka bir şey demiyordu. Ancak, Cem'in bu ilgisine kayıtsız kalan Naz, öyle bir davranışta bulundu ki, ünlü şovmen artık değil hala aşık olmak, ne yüzünü görmek, ne de ismini duymak istiyor. Ceyhun'u bu derece küstüren olay ise şöyle gelişti...

Haber Arşivi
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki