Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

Yalvaririm sana Istanbul Sabahinda 16 Haziran. 3110
Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

Yalvaririm sana Istanbul Sabahinda 16 Haziran. 3110
Naz Elmas Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naz Elmas Fan Club

Moderatör Alımları Başlamıştır...Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yalvaririm sana Istanbul Sabahinda 16 Haziran.

2 posters
YazarMesaj
naz
Yeni Üye
Yeni Üye

Yalvaririm sana Istanbul Sabahinda 16 Haziran. Empty
MesajKonu: Yalvaririm sana Istanbul Sabahinda 16 Haziran.   Yalvaririm sana Istanbul Sabahinda 16 Haziran. Icon_minitimeC.tesi Haz. 13 2009, 04:53

uykudan uyandiginda fan club,senin hakkinda bulunan sayfaya bak 16 Haziran ve senin dogum gunun.
aylar oldu bu gunu seninle ayni zamanda ve ayni tarihde dogumgunu geciciriyorum benimde dogum gunum 16 Haziran senin kalbini o cennet kokan elbiselerini cenneteve senin ka;bine tek yol olan o gozlerini nur yuzunu yikayan nur ellerini seni ask dolu yureklere goturen ayaklarini kisacasi her seyini seviyorum elimd edeyil sana hayyatta basarilar bol bol, sensiz beni yasatmasin tanri sensiz bana cenneti vermesin bana tanri, sensiz yasamak bile istemiyorum ne olur bunu anla seni sammimi kalpten seviyor ve senin ellerinden ve o nur yuzunden opuyorum .Istanbulda dogdugun icin tanrima bugun en cok sukurler ediyorum. senden cok seyler orenecegim daima hayat boyu ben sevdigi insandan her zman her sey oyrenmeye calisiyorum Butun Aileni tebrik ediyorum ve benden heppisine selamlar olsun hepsini yureyime basiyor ve onur yuzlerinden opuyorum. Allahtan, en onemlisini her gun istiyorum biliyormusun o nedir, senin ve Ailenin tanrinin cennetine kavusmasini istiyorum bu gun de istiyorum anridan.
Bu dunyanin fani oldugunu unutma uykudan kalkarken, su icerken muzik dinlerken, sette bile oynarken calisirken unutma bunu.
Resimlerin basucumda ellerimde ustumde tasiyorum senin resimlerini

16 Haziran Dogum Gunun Kutlu Olsun
Opuyorum seni kapten AMA en onemlisi Kendine cok iyi bak. SAGOL
HAPPY BRITHDAY I LOVE YOU I LOV YOU I LOVE YOU.
naz şeyma
Yeni Üye
Yeni Üye

Ruh Hali : Yalvaririm sana Istanbul Sabahinda 16 Haziran. Iyi11

Yalvaririm sana Istanbul Sabahinda 16 Haziran. Empty
MesajKonu: Geri: Yalvaririm sana Istanbul Sabahinda 16 Haziran.   Yalvaririm sana Istanbul Sabahinda 16 Haziran. Icon_minitimePtsi Tem. 27 2009, 10:34

iyi ki doğdun aşkım flower

Yalvaririm sana Istanbul Sabahinda 16 Haziran.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 16 HAZIRAN SENI KUTLUYORUM
» Sana Yaziyorum
» haziran sabahi
» haziran gecesi