Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

sensiz olmuyor........... 3110
Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

sensiz olmuyor........... 3110
Naz Elmas Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naz Elmas Fan Club

Moderatör Alımları Başlamıştır...Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sensiz olmuyor...........

YazarMesaj
naz
Yeni Üye
Yeni Üye

sensiz olmuyor........... Empty
MesajKonu: sensiz olmuyor...........   sensiz olmuyor........... Icon_minitimeÇarş. Şub. 25 2009, 17:24

:heart I love you I love you Selam Guzel Prenses Havin N.E. nasilsin bugun nasilsin
sensiz sensizim biliyormusun sensiz kalmak cok aci.
Haziran Gecesi dizisine bakiyorum Havin gibi cok iyisin askla dolu kalp goruyorum seni kimseyle paylesmayacagim
sensiz olmuyor anla ne olur anla anla snsiz sensi ...
seninleyim sana yazmadigimgunler bana kizma ne olursun inan sana nefes almadan yazarim durmadan
seni seviyorum yalnizligim sensiz ama resimlerinledir. sana yazarken Ozcan Denizin sarkilarini dinliyorum onun ask sarkilarini seviyorum seni ama seni her kesten herseyden kendimden bile cooooook seviyorum seni deyismeyeceyim cennete
seni kimseye vermeyeceyim sevdiklerine de sevgi ve saygilarim ver senden cok seyler orendim ve prenmekteyim sensiz olmuyor yasamak sensiz sansiz aklim durmus resimlerinin onunde sensiz inanki olmuyor inan ne olur inan seni seviyorum seni Ozluyorum seni sensizliye ve beni sensiliye birakmayacagim seni soguk ruzgarlara seni hayatin acimasiz ve acimali taraflarina birakmayacagim seni seni seni kimselerle paylesmayacagimida artik biliyorsun seni sana canimi hayatimi sana herseyimi veririm inan ugrunda seve seve olurum olumde bana sensizligi getirecek seninle olume giderim seni senin kiymetini bilmeyenlere sunu demek istiyorum once kiymet bilinki sonradan pisman olmayasiniz seni seviyorum sana olerim seni seni seviyorum
saygi ve sevgilerle tam kalbimle rufet

sensiz olmuyor...........
1 sayfadaki 1 sayfası