Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

seninleyim 3110
Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

seninleyim 3110
Naz Elmas Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naz Elmas Fan Club

Moderatör Alımları Başlamıştır...Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

seninleyim

YazarMesaj
naz
Yeni Üye
Yeni Üye

seninleyim Empty
MesajKonu: seninleyim   seninleyim Icon_minitimePtsi Şub. 23 2009, 17:12

merhaba nasilsin benim rufet senin resimlerinleyim senin opuyorum kokluyorum resimlerinde ayrica roportejlarini izliyorum soylediklerin
nekadar anlamli nekadar sevgiye yakin nekadar duzgun soylemissin senin gibi melek gormedim cenneti aradigimda senin gibisini hic bir yerde bulamayacagima eminim cun ki sen benim bir tanemsin sen benim kalbimdesin aldigim nefesi yureyime almiyorum ki sen varsin kalbimde gozlerimin nurunu senin resimlerine veriyorum ki seninle kalayim senden her sey oreniyorum senden sevmeyi sevilmeyi konusma tarzimi dizilerde gordumde yemeyi icmeyi gunumuzu nasil yasamini seninle gulmeyi seninle aglamayi orendim senden hersey orendim senden sensi yasamak istemiyorum bunu biliyormusunsensiz gulmek istemiyorum sensiz nefes bile almak istemitorum senin ugruna olerim ama olumde bana sensizligi verecek an iyisi seninle oleyim seninle cennete gideyim seni seviyorum resimlerini her saniye uzerimde tasiyorum seni seviyorum kendine cok ama cok cok iyibak kendini zorlama askin ve her seyin bana lazim seni seviyorum
sevgilerle ve asklarle rufet

seninleyim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» seninleyim yinede seni seviyorum seni seviyoruuum.