Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

haziran gecesinde hayatim. 3110
Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

haziran gecesinde hayatim. 3110
Naz Elmas Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naz Elmas Fan Club

Moderatör Alımları Başlamıştır...Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

haziran gecesinde hayatim.

YazarMesaj
naz
Yeni Üye
Yeni Üye

haziran gecesinde hayatim. Empty
MesajKonu: haziran gecesinde hayatim.   haziran gecesinde hayatim. Icon_minitimeCuma Kas. 28 2008, 16:32

ben kendi hayatimi naz elmas ve haziran gecesindekihavin olan naz elmasla ve ozcan denizle ayni rolu paylasan naz elmasla
bagladim olene kadar seninleyim benim naz elmasim su anda ozcan denizin sarkilarini dinliyorim haziran gecesini, el gibi,
candan ote dizilerini izliyor senin icin agliyorum seni tanri kendi parcasindan yaratti. seninleyim sabahlari kalkarak resimlerini koklayarak seni seven yurekden opuyorum resimlerini senden baskasini sevmeyeceyim yerine kimseni sevemem asla asla aslaaa
seninleyim bekle bekle bekle sen benim cennetimsin yemin ediyorum senden baskasinin olmayacagim olmayacagim olmayacagim yemin ediyorum sen benim cennetimsin cennetimsin cennetimsen beni boyle sensizliye mahgum etme yalvaririm yalvaririm I love you I love you I love you
naz
Yeni Üye
Yeni Üye

haziran gecesinde hayatim. Empty
MesajKonu: Geri: haziran gecesinde hayatim.   haziran gecesinde hayatim. Icon_minitimeCuma Kas. 28 2008, 18:12

ben kendi hayatimi naz elmasla haziran gecesi ile havini canalandiran naz elmasla ve hayattaki dunya ce cennet guzeli ile bagladim ben rufet seni izliyorum sen de beni goreceksin artik yureyindeyim yureyindeki kanla yasiyorum ve senin gozlerinden hayata bakiyorum yureyindeki askla yasiyorum beni bekle seni omur boyu seviyorum ne olu seveceyim bir omur boyu seni bekle bekle bekle seni canimdan kanimdan hayatimda her seyimden cok her seyden cok seviyorum seviyorum seni dunyada en amaen amaen cok seviyorum sen benim gunesim aksamlar ayim payizda yagmurum yazda sabah ginesim aksam batan gunesimsin sensi olurum gercekden soyluyorum seni seni seni cok ama cak seviyorum seviyorum seviyorum

haziran gecesinde hayatim.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 16 Haziran senin hem benim dogum gunum 16 Haziran
» haziran gecesi
» haziran sabahi
» Haziran Gecesi Dizisi-Yorumlar
» Haziran Gecesi-Avatar gifler