Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

*****Aşk Yemini******* 3110
Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

*****Aşk Yemini******* 3110
Naz Elmas Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naz Elmas Fan Club

Moderatör Alımları Başlamıştır...Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

*****Aşk Yemini*******

3 posters
YazarMesaj
'qöKsin
Süper Moderatör
Süper Moderatör
'qöKsin

Kadın
Ruh Hali : *****Aşk Yemini******* Ssstt10

*****Aşk Yemini******* Empty
MesajKonu: *****Aşk Yemini*******   *****Aşk Yemini******* Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09 2008, 15:36

Bugün olduğu gibi yarın da, yarından sonra da, Ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin değişmeyeceğine...Seni bir ömür seveceğime...Kelebeklerin renklerinin insanı büyülemesi gibi, yarınımda da hep sevginle yaşayacağıma... Her bakışında okuduğun o gözleri her zaman yanımda göreceğine, en yakın dostun, en yakın sırdaşın, en yakın arkadaşın olacağıma... Sıkıntının sıkıntım; üzüntünün üzüntüm olacağına...Her kızgın anını çiçeğe dönüştüreceğime...Her üzgün anında tebessümün geri gelmesi için elimden geleni yapacağıma...Asla ve asla soğuktan ve yanlızlıktan üşümeyeceğine...Yanında olmadığım ve varlığıma ihtiyacın olduğu her anda bir rüzgar olup seni saracağıma...Gözümün gözüne değdiği her an; sana yeniden aşık olup seni bir periye dönüştüreceğime...Yaşam boyu her sabah sana aşık olaraka uyanacağıma...Sen uyurken sana bakıp, Sen ve Ben için dualar edeceğime...Hasta olduğun zaman sana çorba yapacağıma...Seni asla üzmeyeceğime... Seni kızdırırsam. bunu bilmeden yapacağımdan hemen özür dileyeceğime...Beni tanıdığın gün, benden gördüğün neyse, ömrünce aynı beni göreceğine...Sevgimin asla değişmeyeceğine...Sevgimin asla azalmayacağına...Bilakis her gün büyüyen bir sevgiyi dönüp mutluluk ormanlarına seni taşıyacağıma...Senin herşeyin önünde olduğun gerçeğinin asla değişmeyeceğine...Seni asla ihmal etmeyeceğime...Senin sadece 14 Şubat`ta değil, 365 tane Sevgililer Günü`nde 365 tane ismin olacağına...Sana yalan söylemeyeceğime...Başkalarının yanındayken seni asla unutmayacağıma...Elini usul usul, korka korka tuttuğum o ilk gündeki aynı heyecanı hep yaşayacağıma...Bir ömür senin elini bırakmayacağıma...Bir ömür Can`ım olarak kalacağına...Tüm balonları senin için gökyüzüne salacağıma... Tüm çiçeklerde seni göreceğime...Okyanuslarda seni dalga yapacağıma...Yıldızlara kement atacağıma...Gökkuşağına salıncak kurup 7 renge senin rengini karıştıracağıma...Her satırda seni yazacağıma...Seni çizeceğime ve sana sesleneceğime...Hiç bir şeyin, hiçbirzaman senin önüne geçemeyeceğine...Her günün bir öncekinden daha güzel olacağına...Her anın unutulmazlık zincirine bir yenisini ekleyeceğine... Sana her zaman HAYATIM diyeceğime...
Seni sonzukluk kadar çok seveceğime...
Sen, ''SEN'' olduğun için seni seveceğime...
Seni ''Bir ömürden de öte'' seveceğime...
Seni Seviyorum diyeceğime...
SÖZ VERİRİRİM...
_EsRa_
Yeni Üye
Yeni Üye
_EsRa_

Kadın
Ruh Hali : *****Aşk Yemini******* Oylesi10
Tuttuğu Takım : *****Aşk Yemini******* 15sa4hs

MesajKonu: Geri: *****Aşk Yemini*******   *****Aşk Yemini******* Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13 2008, 15:14

ayy cok saol cok süper
naz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: *****Aşk Yemini*******   *****Aşk Yemini******* Icon_minitimeÇarş. Kas. 26 2008, 18:25

selam nasilsin seni canindan cok seven ben rufet.sana geldim. Yinede seninleyim. baskalarinin yaninda olurken seni dusunuyorum, o yuzden her zaman seni dusunuyorum. seni canimdanda cok seviyorum.
tanri seni nasilda yaratti. sensiz dunyam ne oldu bilemiyorum. Sana soz veriyorum senin o guzel ellerini
birakmayacagim. Sevgimin asla degismeyecegine soz veriyorum. omrum yettigi kadar seni tek sseni
sevecegim sana sozveriyorum senden baskasinin olmayacagim yemin ediyorum senden baskasinin olmayacagim. seni sonsuzluga kadar sevecegime yemin ediyorumaskimiz uzerine yemin ediyorum.
yarinlarimda da senin seginle yasayacagim cennettede seninleyasayacagim yemin ediyorum.Sen uyurken senin icin tanriya dualar edecegime yemin ediyorum. sana karsi sevgimin bir zerrede azalmayacagina, senin
uzuntunu kendi uzuntum ve senin gulusun benim gulusumyapacagima, seni hic bir saniye bile olsun unutmayacagima senin hayatinda beyaz golgen ve melegin olacagima senden hic bir zaman vaz gecmeyeceyime seni 366 gun ve her asirlarda sevecegime bir omur canim olarak kalacagina ve her satirlarda ve hr hariflerimin senin ismini yazacagima ve hic birseyin senin onune gecemeyecegine sana icim tireyerek bakdigim o ilk gundeki gibi be=akacagima seni her an dusunerek aglayacagima senden asla ce asla seni birakmayacagima ve her saniye sana dahada yaklasdigima ve senin gozlerinin icine ruyalarida bakacagima senin ellerindan hic bir zaman birakmayacagima senin sesini her zaman kulaklarimada ve gozlerimin onunden gitmeyecegine seninle omrumu yasayacagima biryok bin omurdende ote seni sevecegume senin sesinin ve resimlerini kendimde olene kadar tasiyacagima senin resmini her uyurken opup koklayacagima senin resimlerinle uyuyacagima resimlerinin hic bir zaman ellerimden dusmeyeceyine sevgimin asaladegismeyecegine Senin bu dunyada herkesden guzel oldunu her zaman boyle kalacagina senden baskasina hayatimda bakamayacagima ve senden baskasiylada evlenmeyecegime yani raziyim tapayalniz dukensi yillarim ama yerine sevemem yerine sevemem yerine sevemem yerine sevemem senden baskasinin olmayacagim yemineditorum ve senin o guzel askinin her zaman kalbimde tasiyacagima senden kopmayacagima seninle alayacagima ve seninle gulecegime hasta olsansa herzaman yaninda olacagina
butun dertlerinle olacagima ikinci defa hatta bin kere dunyaya gelsemde seni sevecegime senin goz yaslarini silecegime askini her zaman koklayacagima seni hic bir zaman uzmeyecegime ve hayatimla koruyacagima
yasam boyu her saba sana asik olarak uyanacagima sen uyurke gelip senin yaninda uyuyacagima ve sen uyurken isigi kapattiginda seni karanliklarda birakmayacagima tum ciceklerde senin gupguzel askli yuzunu gorecegime ve seni sen oldugun icin naz elmas oldugun icin gordugum en guzel askli insana yik meleye benzeyen oldugun icin kendin oldun icin unutulmaz oldugun icin haziran gecesinde dogdugun icin ve haziran gecesi oldugun icin guzel askli havin oldugun icin senisevecegime yeminediyorumaskimla yemin ediyorum
ve yureyim senin kalbimde olduguna seni istesende seni birakmayacagim ve her satirlarda yazacagima seniolsem bile sevecegime senin ugrunda istesen olecegime ve her anilarimin senle olacaginaogulusun golerime ulasir her an. seni cenettede birakmayacagima seninle hayatimi seve seve yasayacagim
askimla askimla askimla yemin ediyorum yemin ediyorum yemin ediyorum sen co hayatimdanda cok seviyorum ve her zaman hayatimdan da cak sevecegime askimla allaha ve sana sana sana yemin ediyorum seni her zamaz ozluyorum bilmalisin. ben seni cok seven rufet.seni cok her kesden ve her seyimden de cok seviyorum.
beni unutma unutma unutma seni unutmatan rufet istanbul.bekle senin yaninda olacagim

*****Aşk Yemini*******
1 sayfadaki 1 sayfası