Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

Neden Naz elmas?? 3110
Naz Elmas Fan Club
Naz Elmas Fan Club'a hoşgeldiniz.
Naz Elmas hakkında her türlü bilgileye buradan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz üye olup,siz de bu aileye katılabilir ve forumumuzdan daha iyi yararlabilirsiniz.

Neden Naz elmas?? 3110
Naz Elmas Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naz Elmas Fan Club

Moderatör Alımları Başlamıştır...Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Neden Naz elmas??

+2
havin_baran
Kitty
6 posters
YazarMesaj
Kitty
Yeni Üye
Yeni Üye
Kitty

Neden Naz elmas?? Empty
MesajKonu: Neden Naz elmas??   Neden Naz elmas?? Icon_minitimeC.tesi Haz. 28 2008, 19:23

naz elmasi neden bu kadar cok seviyorsunuz??
havin_baran
Yeni Üye
Yeni Üye
havin_baran

Kadın
Ruh Hali : Neden Naz elmas?? Keyifs10

Neden Naz elmas?? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Naz elmas??   Neden Naz elmas?? Icon_minitimeC.tesi Tem. 12 2008, 14:27

çok güzel,sempatik ve tatlı olduğu için
n@z_özqe
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Ruh Hali : Neden Naz elmas?? Keyifl10
Tuttuğu Takım : Neden Naz elmas?? 15sa4hs

Neden Naz elmas?? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Naz elmas??   Neden Naz elmas?? Icon_minitimeCuma Ağus. 15 2008, 22:03

çok tatlı çok şeker çok güzel bi çekiciliği var yani
sevgi_naz
Yeni Üye
Yeni Üye
sevgi_naz

Ruh Hali : Neden Naz elmas?? Asik10
Tuttuğu Takım : Neden Naz elmas?? Scc56v

Neden Naz elmas?? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Naz elmas??   Neden Naz elmas?? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16 2008, 17:41

çok güsel sevimli tatlı ve cana yakın biri bnce
naz
Yeni Üye
Yeni Üye

Neden Naz elmas?? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Naz elmas??   Neden Naz elmas?? Icon_minitimeSalı Kas. 25 2008, 18:41

nazelmasa selam vermek benim icin cok hayati onem tasimaktadir. Ben NAZ ELMA si hayatimdan da cok seviyor onunla nefes aliyorum onunla uyuyorum onu dusunuyorum her dakika. dunuyorum ki simdi nerededir, neyapiyor ne seviyor nezaman agliyor ne zaman guluyor,ne zaman uyuyor,ve ne zaman nerededir cok blmek istitorum. naz elmasi okadar cok seviyorum ki onun icin gercekden olurum olurum. senin ellerin cok guzeldir. Tanri seni kendi parcasindan yaratmis her kese bunu soyluyorum zaten . Her zaman senin yaninda olmak isiyorum senin o guzel gozlerine icim titreyerek bakmak ve senin aldigin nefesi gazlerine bakarak icime cekmek istiyorum. her zaman tanridan senin ve butun istediyin insanlarin gunahlarinin bagislanmasini ve dualarinizin kabul olmasini her gun tanridan diliyorum inan. ve sana ulasabildigim icin su anda icim titreyerektanrima sukurler ediyorum. Vallahiki senden baskasini sevmeyeceyim. hayatim artik seninle olene kadar da seninle olacaktir sana soz veriyorum. ben istanbulda senin o guzel gozlerine bakarak ve sicak ellerinden titarak yaninda olmak isterim resimlerin suan kendimde senin resimlerini kendimde tasiyarum .
bilmelisinki seni tek kisi kendi canindan cok seviyor istesende istemesende. seni her zaman dusunuyorum haziran gecesi dizisindeki havin rolun cok ama cok guzeldir. sana cok yazacagim BEKLE BEKLE BEKLE Very Happy I love you I love you I love you HAYATIMDA GORDUGUM
TEK SUPER KADINSIN SENDEN BASKASI ASLA OLAMAZDI VALLAHIKI ,
naz
Yeni Üye
Yeni Üye

Neden Naz elmas?? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Naz elmas??   Neden Naz elmas?? Icon_minitimeSalı Kas. 25 2008, 18:43

naz
naz
Yeni Üye
Yeni Üye

Neden Naz elmas?? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Naz elmas??   Neden Naz elmas?? Icon_minitimeSalı Kas. 25 2008, 18:47

KONU NEDEN NAZ ELMAS ? cunku naz elmasi tanri kendi parcasindan yaratti naz elmas coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook askli cokve manali ve kimdese olmayan ask var onda,coooooooooooooooooooooooooooooooguzel gezel guzel ve onunla evlenmek bile itiyorum.
naz şeyma
Yeni Üye
Yeni Üye

Ruh Hali : Neden Naz elmas?? Iyi11

Neden Naz elmas?? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Naz elmas??   Neden Naz elmas?? Icon_minitimePtsi Tem. 27 2009, 10:40

o benim herşeyim onsuz hayat bana zindan olur
naz şeyma
Yeni Üye
Yeni Üye

Ruh Hali : Neden Naz elmas?? Iyi11

Neden Naz elmas?? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Naz elmas??   Neden Naz elmas?? Icon_minitimePtsi Tem. 27 2009, 10:40

seni seviyorum

Neden Naz elmas??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Naz Elmas Imzalari
» Naz Elmas -Walpaparlar